You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Wydarzenie 2023


Bal Pielgrzymów N-Adventures


Data:

25 listopada 2023 r. godz. 18.00

Miejsce:

Hotel Filmar, Toruń

Jest to już druga edycja Zjazdu Pielgrzymów!

W 2019 roku spotkaliśmy się na Rancho Króla Dawida w pięknej plenerowej scenerii. Gościło nas wtedy blisko 300 osób! Przyjechali Pielgrzymi, którzy do pokonania mieli parę kilometrów z Torunia, trochę więcej z Bydgoszczy, Warszawy, Lublina, a rekordziści przylecieli aż z Francji! Tym razem zapraszamy na ekskluzywny Bal w Hotelu Filmar.


Dlaczego Bal?

Na pewno każdy/każda z nas ma w szafie piękną suknię/ garnitur, które założone raz tęsknie wyczekują kolejnej odsłony, na pewno każdy z nas po wielu nieudanych Sylwestrach tęskni do balu gdzie i muzyka, i jedzenie będą zgodne, a może nawet przewyższą nasze oczekiwania. Może jedynym balem, który tęsknie wspominamy była dla nas Studniówka? Jeśli tak, to czas wyciągnąć tę sukienkę, odświeżyć garnitur i dołączyć do niezapomnianego wydarzenia 2023r.!


Kto może dołączyć?

Na nasze wydarzenie zapraszamy tych, którzy choć raz byli z nami na pielgrzymce! Każdy Pielgrzym może zaprosić osobę towarzyszącą. Zapraszamy nie tylko małżeństwa i pary, ale również singli! Czy nie dbaliśmy o Was na pielgrzymkach? Zadbamy i tym razem. Jeszcze przed Balem przydzielimy do stoliczków i do wybornego towarzystwa! Zabawa będzie przednia.


Muzyka

O dobrą zabawę przy najlepszej muzyce zatroszczy się sam Marek Sierocki! Tak, TEN Marek Sierocki, znany nie tylko z Teleekspresu! Pan Marek przyjeżdża specjalnie do Torunia na nasz Bal, aby każdy po powrocie z Torunia mógł powiedzieć domownikom: „DJ faktycznie znał się na rzeczy”. (Prosimy się jednak nie obawiać, miejsca na parkiecie wystarczy dla każdego! O to też zadbaliśmy).


Jedzenie

Nasze podniebienia będą rozpieszczane przez szefów kuchni restauracji Filmar! Ci z Państwa, którzy zmęczą się na parkiecie, będą mogli delektować się specjałami jednej z najlepszych toruńskich restauracji.


Atrakcje

Bez emocji nie ma zabawy! Dlatego na naszym Balu spodziewajcie się niespodzianek oraz nagród! Najbardzej pożądaną będzie pielgrzymka do Ziemi Świętej!


Nocleg

Zabawę przewidujemy do białego rana, ale jeśli ktoś z Państwa potrzebuje noclegu, to spieszymy z pomocą! Istnieje możliwość rezerwacji noclegu w hotelu Filmar **** ze specjalnymi cenami dla Gości N-Adventures. (Szczegóły poniżej)


Weekend w Toruniu

Jeśli jeszcze nie mieli Państwo okazji odwiedzić pięknego Torunia, to będzie to fantastyczna okazja! zapraszamy na spacer po urokliwej starówce z przewodnikiem oraz m.in. chwile relaksu przy grzańcu o piernikowym aromacie. Cały weekend w Toruniu – to brzmi jak marzenie.

TERMIN

25 listopada 2023 godz. 18.00

MIEJSCE

Hotel Filmar **** (adres: 87-100 Toruń, ul. Grudziądzka 39/43)

Hotel Filmar: https://www.hotelfilmar.pl/pl


ZAPISY

Zapisów prosimy dokonać drogą mailową bądź telefonicznie

601 976 612

pielgrzymki@n-adventures.pl


KOSZT BALU

Koszt Balu od osoby to 350 PLN
Pielgrzymi, którzy byli z nami na wyjeździe w 2023r. otrzymują rabat w wysokości 50 PLN
Dane do przelewu :
Numer konta ING: 88 1050 1979 1000 0090 8208 2240
N-Adventures sp. z. o.o
ul. Zbożowa 17/37 87-100 Toruń
Tytuł przelewu:
Bal 2023 + imiona i nazwiska uczestników


CENA ZAWIERA

Pełne wyżywienie
Napoje bezalkoholowe
Niespodzianki i atrakcje
Oprawę muzyczną przygotowaną przez Marka Sierockiego
*Na sali będzie możliwość nabycia napojów alkoholowych w barze we własnym zakresie


REZERWACJA NOCLEGU W HOTELU FILMAR

Aby zarezerwować pokój
wystarczy zadzwonić pod numer: +48 56 66 94 919
lub napisać maila rezerwacja@hotelfilmar.pl
oraz podać hasło zniżkowe "Bal N-Adventures"