You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

N-Camp Summer - Obóz Młodzieżowy w Stegnie


lipiec 2022r.


ORYGINALNA STRONA PROJEKTU
O Projekcie
N-Camp: Wreszcie ulga dla Rodziców Zdolnych Dzieci (od 10 do 15 roku życia).

STRASZNA CENA. Ty też nie możesz patrzeć na to, jaką cenę płacą Dzieci i Młodzież za miesiące izolacji? Eksperci PAN-u alarmują, że psychologiczne skutki pandemii w tej grupie wiekowej mogą się w pełni ujawnić dopiero za jakiś czas. Wykorzystaj wakacje jako okazje do tego, by Twoje dziecko mogło zregenerować siły i odpocząć w pięknych "okolicznościach przyrody" - nad polskim morzem.

BEZ SCHEMATU. My nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim, ale chcemy dodać skrzydeł przynajmniej tylu Młodym zdolnym, ilu się da. Dlatego stworzyliśmy N-Camp – elitarny obóz młodych talentów. Nie proponujemy kolejnego taniego wypoczynku dla wszystkich, gdzie każdy ma znaleźć coś dla siebie. Nie interesuje nas „masówka” i podejście „byle więcej uczestników!”

PRIORYTETY. N-Camp Summer zbudowaliśmy w oparciu o  trzy priorytety: bezpieczeństwo, integracja, rozwój.

BEZPIECZEŃSTWO. Zatrudniamy młodą, ale już stosownie doświadczoną kadrę, która od dawna współpracuje ze sobą. W ciągu dnia dzieci będą uczestniczyć w warsztatach tematycznych, które poprowadzi oddzielna kadra instruktorów. Pozostały czas będzie wypełniony aktywnościami zorganizowanymi przez wychowawców.  

INTEGRACJA. Nasz zgrany zespół rozumie znaczenie dobrej atmosfery i integracji w grupie rówieśniczej. Po długim okresie izolacji Dzieci mają wyraźny deficyt sprawności interpersonalnych. Przygotowaliśmy wiele gier i zabaw integracyjnych, aby pomóc im przełamać nabyte ograniczenia. Otworzymy Twoje Dziecko na nowe relacje z rówieśnikami. W zespole mamy również specjalistkę od śmiechoterapii, więc nudy nie będzie.
więcej na stronie Projektu

Co zyskujesz?
Twoje dziecko:
Aktywnie spędzi czas wakacji
Zyska Nowe znajomości
Pozna lokalną kulturę i kuchnię


Cena
Cena naszego obozu to 2500 zł. - Utrzymaliśmy cenę z zeszłego roku

Zapraszamy do kontaktu.
Urszula Kalinowska tel. 531 622 012;
Realizujemy bon turystyczny
Zapytaj o dodatkowe zniżki!

Wybierając nasz obóz zapewniasz sobie gwarancję ceny bez dodatkowych opłat!
N-Camp to zero ukrytych kosztów.