You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Peru - Pielgrzymka

CENA: 9500 PLN + 3000 USD (+ 400 USD opłaty lokalne i bilety wstępów)

KL1310 L 04NOV 1 WAWAMS 0605 0815
KL 743 N 04NOV 1 AMSLIM 1140 1810
KL 744 N 14NOV 4 LIMAMS 2010 1405+1
KL1317 L 15NOV 5 AMSWAW 1700 1855

DZIEŃ 1.
Przylot wieczorem do Limy. Przejazd do hotelu. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 2.
Śniadanie. Przelot do Arequipa. Spacer po leżącym między wulkanami „białym mieście” Arequipa. Zwiedzanie Placu Broni, przedziwnej Katedry, wspaniałych malowideł w kościele jezuitów, Muzeum Sanktuariów Andyjskim ze słynną mumią Juanity Kolacja i nocleg. Msza Święta.

DZIEŃ 3.
Śniadanie. Msza Święta. Dokończenie zwiedzania Arequipy – zwiedzanie olbrzymiego, będącego miastem w mieście klasztoru Św. Katarzyny. Przejazd do leżącego w Andach miasteczka Chivay. Kolacja i nocleg. Msza Święta.

DZIEŃ 4.
Śniadanie. Wczesnym rankiem przejazd przez andyjskie wsie do Kanionu Colca – najgłębszego kanionu na świecie. Dojazd do miejsca zw. Krzyżem Kondora, gdzie pochodzący z różnych krajów turyści w skupieniu oczekują pojawienia się kondorów, zwanych królami And. Po zobaczeniu ptaków powrót do Chivay. Przejazd przez okolice wulkanu Mismi do Arequipy. Opcjonalnie kąpiele w gorących źródłach w okolicy Chivay. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 5.
Śniadanie. Przelot do Cusco. Zwiedzanie dawnej stolicy imperium Inków – Cusco. Spacer po kolonialnym centrum: Katedra, Plac Broni, Coricancha (Świątynia Słońca). Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 6.
Śniadanie. Odwiedzenie leżących w pobliżu Cusco ruin Inków: Quenco, Tambo Machay, Puka Pucara i twierdzy Sacsayhuaman. Po południu czas wolny na indywidualne spacery po Cusco. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 7.
Śniadanie. Zwiedzanie Świętej Doliny Inków Urubamba. Zwiedzanie położonych na zboczu ruin miasta Pisac. Wizyta na ludowym targu w Pisac. Czas wolny na zakup pamiątek. Obiad. Odwiedzenie ruin w Ollantaytambo. Nocleg. Msza Święta.

DZIEŃ 8.
Śniadanie. Wczesnym rankiem przejazd koleją do jednego z najbardziej magicznych miejsc na świecie – ruin zaginionego miasta Inków Machu Picchu: zwiedzanie strefy archeologicznej. Obiad. Powrót pociągiem do Cusco. Msza Święta.

DZIEŃ 9.
Śniadanie. Msza Święta. Wycieczka do wiosek Maras i Moray, znajdujących się w okręgu cieszącym się coraz większym powodzeniem, jeżeli chodzi o turystykę. W Maras, wiosce znanej z licznych solanek, prawdopodobnie żył naród preinkaski, bowiem znajdują się tu liczne fragmenty ceramiki kultury Chanapata, jak również noże i skrobaczki. Z kolei na krajobraz Moray składają się naturalnie utworzone na powierzchni terenu gigantyczne zagłębienia i doliny, których brzegi zostały wykorzystane do budowy tarasów i poletek rolniczych, wraz z odpowiednimi kanałami nawadniającymi. Powrót do Cuzco. Obiad. Wolne popołudnie. Nocleg.

DZIEŃ 10.
Śniadanie. Transfer na lotnisko i odlot do Limy. Zwiedzanie kolonialnego centrum Limy: Starówka, Plac Broni, Katedra, klasztor dominikanów, dom Św. Róży z Limy – Msza Święta. Obiad. nocleg.

DZIEŃ 11.,
Śniadanie. Dokończenie zwiedzania Limy: Muzeum Larco - wspaniałej kolekcji artefaktów pochodzących z czasów prekolumbijskich. Czas wolny na dokonanie ostatnich zakupów pamiątek w dzielnicy Miraflores. Obiad. Transfer na lotnisko i wylot.

DZIEŃ 12.,
Przylot do Polski.

CENA: 9500 PLN + 3000 USD (+ 400 USD opłaty lokalne i bilety wstępów)W CENIE:
* śniadania i obiady lub kolacje
* opieka polskojęzycznego pilota-przewodnika na całej trasie
* transport klimatyzowanym samochodem, autokarem, komunikacją miejską
* hotele 3*/4* (lokalny standard)
* dopłata do pokoju jednoosobowego 650 USD
* ubezpieczenie KL (15.000 PLN) + NNW (300.000 EUR).
* pokoje dwuosobowe z łazienką
* bilety wstępów do zwiedzanych obiektów
* rezerwacje miejsc dla potrzeb codziennej Mszy Świętej
* napiwki
* opłaty lotniskowe i opłaty graniczne
* bilety na loty wewnętrzne

Zapisy przyjmuje i informacji udziela:
Agnieszka Mazur

Tel. 601 976 612;
i Urszula Kalinowska
Tel. 531 622 012;

email: pielgrzymki@n-adventures.pl
Wzór potwierdzenia zawarcia umowy

UWAGI:
o wyjazd zostanie zrealizowany przy min 30 uczestnikach ;
o plan jest ramowy i może ulec zmianie w niektórych punktach;
o paszport powinien być ważny 6 miesięcy od powrotu do kraju;
o organizator nie odpowiada za nieprzewidziane zmiany niezależne od niego;